WhatsApp Destek

400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Vigrande Zentiva
Vigrande Zentiva

Vigrande 100 mg Sildenafil 4 Tablet

ES-15003

Vigrande 100 mg Sildenafil 4 Tablet

350,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Vigrande 100 mg Sildenafil 4 Tablet


Vigrande Nedir: Yeterli bir cinsel performans için gerekli olan penil ereksiyonun sürdürülememesi veya sağlanamadığı durumlarda geçici olarak ereksiyon sağlamanıza yardımcı olan ereksiyon tabletidir.
 
Vigrande 100 mg etki etmesi için cinsel uyarı gerekmektedir.
 
Vigrande Kullanımı: Vigrande 100 mg günde yani 24 saatte sadece 1 tablet kullanılır. Doz aşımına gidilmemesi önemle bildirilir.
 
Vigrande Etki Süresi: Ereksiyon sağlayıcı etkisi ile vigrande 100 mg film kaplı tablet kullanıldıktan sonra bir gün içerisinde gerekli olan cinsel performans artışını sağlar. Vigrande kullananlar arasında yapılan klinik araştırmalarda elde edilen sonuçlar neticesinde 1 tablet vigrande kullanımı günlük ereksiyon ve sertleşme ihtiyacını karşılamakta yeterli görülmüştür.
 
Vigrande ne işe yarar: Vigrande cinsel fonksiyon bozuklukları, iktidarsızlık, cinsel performans eksikliği ve ekstra cinsel enerji sağlamaya yarar.
 
Vigrande faydaları: Vigrande erkekler üzerinde cinsel açıdan kendilerine duydukları özgüvenlerinde artış sağlar, cinsel ilişki öncesi duyulan korkuların giderilmesi konusunda faydalıdır. Yeterli derecede ereksiyon sağlaması nedeniyle gerekli cinsel enerji ve performans artışı sağlamaktadır. Kullanıldıktan sonra yüzde kızarıklık yapmaz. Vigrande alkol ile kullanılmaz bir bardak ılık su ile ağız yolu ile yani orak kullanım şeklinde tüketilir. İktidarsızlık ve cinsel fonksiyon bozukluklarının geçici olarak tedavisinde kullanılır. Vigrande Türkiye de İlaç saniyii devlerinden olan Zentiva nın üretmiş olduğu bir cinsel performans arttırıcı tablettir.
 
Vigrande Alkol: Vigrande100 mg kesinlikle alkol ile kullanılmaz.
 
Vigrande Sipariş: www.eczanesaglik.org
 
Vigrande Fiyat: 89 TL. 4 Tablet

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.