WhatsApp Destek

400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Çin Topu Tibet Kaplanı
Çin Topu Tibet Kaplanı

Çin Topu 8 li Bitkisel Cinsel İstek Arttırıcı

ES14913

Ereksiyona kesin çözüm olarak üretilmiş çin topu 8 li bitkisel cinsel istek arttırıcı şimdi n11 mağazaları ile aynı anda eczane sağlık online sitemizde uygun fiyat garantisi ile sizlerle.

179,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 1 iş günü içinde kargoda
  • 6 ay

Çin Topu 8 li Bitkisel Cinsel İstek Arttırıcı

Çin topu 8 li isminden de belli olacağı gibi uzak doğu başka bir deyişle Çin den gelen ve uzak doğu ülkelerinde senelerdir sarfedilen şifalı bitkilerin birleşimi ile oluşan geçmişi köklü olan bitkisel bir cinsel performans çoğaltıcı macundur. Çin topunun kendisi ile beraber son zamanlarda 3 adı bulunmaktadır şunlar Çin topu, Tibet sakızı ve Tibet atomudur. Eski senelerden bu yana halen son zamanlarda kullanılmaya sürmesi bu ürüne olan hürmet ve inancı kazanmakla birilikte işe yaradığını insanların isteklerini karşılıksız bırakmadığını göstermiştir.

Çin topu 8 li tüketiminin emeli son zamanlarda çokça çoğalan cinsel performansta düşüklük istenilen hayal edilen neticelerin alınamaması çiftler arasında memnuniyetsizlik epey rastlanır bir hal oldu. Cinsellik ve seks yaşamın en ehemmiyetli bir parçası olup çiftler arasında görünmez bir bağ oluşturur ve buna bağlı fertler arasındaki huzursuzluğun, mutsuzluğun bulunmadığı bir temasa ismim atarlar. 
Cinsel hayatımızı da gün içinde hayat sürdüğümüz iş hayatımızda gerilim, yorgunluk ve kesif bir gün geçirmek gibi etkenler etkilemekte olup kesif iş temposu ve yorgunlukla beraber isteksizlik, iktidarsızlık mevzubahis olabilir ve bunun için Çin topu tüketimi epey cinsel hayatımıza tesir eder ve düzene sokabilir. 

Tibet sakızı bitkisel olmasıyla beraber cinsel performansa yaptığı etkiler vasıtası ile her geçen gün alaka görmesini sağladı. Diğer cinsel ürünlere göre kimyevi olmayıp bitkisel olmasıyla beraber yan tesirleri çok görülmeyen sağlığa zararı olmayan Çin topu 8 li çoğu cinsel sorunu çözmektedir.

Çin topunun faydaları defa olmasıyla beraber bu yararlarından en başında tabi ki de cinsel hayatımıza olan tesiri cinsel birleşimimizi renklendirmesidir. Diğer cinsel sıhhat sorunları olanların da ve bu sıkıntıların sertleşme, ereksiyon durumuna geçememe gibi devasa dertlere de yararı bulunduğu gözlenmiştir. Tibet atomunun bünyesinde tespit edilen şifalı nebatlar vasıtası ile erkeklerde sperm sayısında bir yükselme bulunduğu da söylenenler arasında konumunu alıyor.

Çin topu 8 li cinsel isteksizlik için imal edilen insan sıhhatine zararı olmayan bitkisel bir macun olup dilediğiniz neticeleri elde etme olanağı veren seks macunu diyebiliriz. Kullanımı ertesi yatakta isteksiz olan cinsel birliktelikte kendisine güvenemeyen çiftler ve fertler için birebir olan Tibet sakızının tüketimi da epey basit olup kısa sürede tüketilir. Bitkisel macun şeklindeki Tibet sakızı cinsel temasa girmeden macunun yarısı ya da tam değer (0,5- 1) oranında ağız yoluyla çiğnenip nasihatilip su gibi asitsiz ve alkolsüz içeceklerle içilmesi macunun yapısındaki bitkisel karşımdan kaynaklı acımsı tadı geçirip yutulmasını kolaylaştırabilirisiniz. Çin topunun kullandıktan ardından 36 saat tesiri sürdüğü için gün içerisin de 1 sefer uygulanması yeterli olacaktır.

2020 Yılı Çin Topu Eczane Fiyat Listesi

Ürün İsmi

Ürün Adet

Çin Topu Fiyatları

Çin Topu 8 Adet

1 Kutu

Çin Topu Fiyatı: 45,00 TL

Çin Topu 24 Adet

3 Kutu

Çin Topu Fiyatı: 120,00 TL

Çin Topu 40 Adet

5 Kutu

Çin Topu Fiyatı: 175,00 TL

Çin Topu 80 Adet

10 Kutu

Çin Topu Fiyatı: 325,00 TL

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Cengiz Dumancı 09 Haz 2019 15:34

Çin Topu Her Zaman Mükemmel

Yaklaşık 12 yıldır bu siteden sipariş veriyorum çin topu kullandığım ilk gün ki gibi işime yarıyor. Orjinal ürün gönderdikleri için ayrıca firmaya teşekkür ederim, çok çok memnunum üründen.

    © 2020 Eczane Sağlık. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.